اجاره سوئیت نزدیک بیمارستان شهید صدوقی

بیمارستان شهید صدوقی یزد ، به علت دارا بودن پزشکان متخصص و امکانات بی نظیر ، بیماران زیادی را به خود جذب کرده است، یکی از مهمترین دغده بیماران که برای درمان به بیمارستان شهید صدوقی یزد مراجعه میکنند ، اجاره سوئیت نزدیک این بیمارستان در یزد است.

سوئیت اپارتمان امیران (یزد شیک سوئیت) ؛ مقصد بسیاری از بیماران عزیز ، به علت : نزدیک بودن به بیمارستان شهید صدوقی ، تمیز و شیک بودن، قیمت مناسب (به همراه تخفیف ویژه) و… است

هزینه اجاره سوئیت در یزد

سوئیت آپارتمان امیران  ، شرایط بیماران محترم را درک کرده و به همین علت ، تخفیف ویژه برای بیماران عزیزی که بالای 2 شب اقامت دارند ، در نظر گرفته است

برای دریافت این تخفیف ویژه روی دریافت تخفیف ویژه زیر کلیلک کنید.

دریافت تخفیف ویژه

اطلاعات سوئیت ها

تمامی واحد های سوئیت آپارتمان امیران (یز شیک سوئیت) دارای حمام و دستشویی مجزا ،یخچال ، تلویزیون ، وسایل سرو غذا ، تخت خواب و… هستند.

چند مورد از سوئیت ها:

سوئیت همکف 4 تخته-نزدیک بیمارستان شهید صدوقی
سوئیت همکف 4 تخته-نزدیک بیمارستان شهید صدوقی
سوئیت نقلی
سوئیت نقلی-نزدیک بیمارستان شهید صدوقی
واحد تک خواب
واحد تک خواب-نزدیک بیمارستان شهید صدوقی

نحوه رزرو سوئیت در یزد

برای رزرو سوئیت در یزد  کافیست با شماره 09391847811 تماس حاصل فرمائید یا بر “کسب اطلاعات بیشتر و رزرو سوئیت” کلیک کنید تا مستقیم به کارشناسان رزرو ما وصل شوید.

کسب اطلاعات بیشتر و رزرو سوئیت

 

فاصله سوئیت آپارتمان امیران تا بیمارستان چقدر است ؟

فاصله سوئیت آپارتمان امیران یزد (یزد دشیک سوئیت) تا درب اورژانس بیمارستان ، 2 دقیقه (پیاده) راه است و با خودرو زیر 30 ثانیه به درب اورژانس بیمارستان میرسید.

اگر هنوز برای سفر به یزد اماده نیستید ، هم اکنون با شماره تلفن 09391847811 حاصل فرمائید و واحد اقامتی خود را با تخفیف ویژه رزرو کرده تا سفری آسوده خاطر را در پیش داشته باشید.

سوئیت آپارتمان امیران در هر لحظه آماده خدمت دهی به شما بزرگوران است. امید است شما را دیدن کنیم.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *