اجاره آپارتمان مبله در یزد

 

آپارتمان مبله در یزد

مجموعه اقامتگاه های امیران شامل تعدادی اتاق ، سوئیت و آپارتمان مبله در یزد با امکانات رفاهی کامل هست. همه اتاق ها و سوئیت ها با سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی می باشند. با توجه به اینکه سالهای متمادی در جهت اسکان مهمانان با فرهنگ در شهر زیبای یزد اقدام کرده ایم،  این تجربه باعث شد تعدادی اقامتگاه فوق العاده تمیز در یزد با امکانات رفاهی کامل تجهیز نماییم . هدف ما این هست که شما مهمانان عزیز از اقامت در این منازل مبله لذت برده و آرامش کامل داشته باشید.

جهت رزرو آپارتمان مبله در یزد با شماره 09103321090 یا 09391847811 تماس بگیرید.

این مجموعه آپارتمان مبله در یزد در مناطق نوساز با امنیت بالا برای شما مهمانان بافرهنگ و تحصیلکرده احداث و تجهیز شده است.  قیمت های مناسب ،نوسازی ، نظافت و امنیت از شاخصه های ما هست. با توجه به اینکه مرکز شهر یزد بافت فرسوده با معابر کم عرض و شلوغ هست تمرکز ما بر این بوده که در مناطق نوساز و کم ترافیک واحدهای مبله طراحی و ساخته شوند .

سعی ما بر این هست که به صورت تخصصی گردشگران عزیز را اسکان دهیم و به همین دلیل مشاوره رایگان گردشگری در طول مدت اقامت را بر خود وظیفه می دانیم . در این راستا با تهیه و ارائه کروکی های ساده گردشگری به مهمانان عزیر و توضیحات لازم راهنمای مسافرین گرامی باشیم. این روش باعث می شود مهمانان عزیز بدون پرداخت هزینه تور لیدر و خیلی ارزان به گردشگری در یزد بپردازند. در حین اینکه از وقت گرانبهای خود بیشترین استفاده را ببرند.

تجربه سفری دلنشین در یزد با حداقل هزینه کرد برای شما مهمانان عزیز و بافرهنگ هدف ما و همکارانمان هست.

همین الان با کلیک روی گزینه زیر در واتساپ از عکس و جزئیات و لیست قیمت ها مطلع شوید.

https://wa.me/989391847811