نوبت دهی مرکز ناباروری یزد

نوبت دهی مرکز ناباروری یزد


برای دریافت نوبت مرکز ناباروری یزد لازم است شما مراحل زیر را طی کنید :

1-چنانچه برای اولین بار به این مرکز مراجعه میکنید ، جهت دریافت نوبت مرکز ناباروری یزد وارد سایت نوبت دهی مرکز ناباروی nobat.yazd-rsi.ir شوید و با وارد کردن کدملی ، شماره تلفن و سایر اطلاعات خواسته شده ، ثبت نام خود را تکمیل کرده و سپس با کیلک بر روی گزینه “ورود” و وارد کردن نام کاربری و رمز وارد پنل کاربری خود شده و با کلیک بر روی گزینه اخذ نوبت به صورت اینترنتی نوبت خود را دریافت نمایید.درصورتی که با مشکل برخورد کردید ، می توانید با مرکز ناباروری تماس بگیرید.همچنین با مراجعه به مرکز ناباروری یزد ، جهت نوبت گیری حضوری نیز می توانید اقدام کنید. البته مراجعین غیر بومی که قصد اقامت در سوییت آپارتمان امیران ( یزدشیک سوئیت) دارند میتوانند جهت راهنمایی و مشاوره اولیه با شماره 09391847811 تماس بگیرید.

 

2.چنانچه برای ویزیت مجدد به این مرکز مراجعه میکنید ، جهت دریافت نوبت مرکز ناباروری یزد وارد سایت نوبت دهی مرکز ناباروی nobat.yazd-rsi.ir شوید و با کیلک بر روی گزینه “ورود” و وارد کردن نام کاربری و رمز وارد پنل کاربری خود شده و با کلیک بر روی گزینه اخذ نوبت (جدید) به صورت اینترنتی نوبت خود را دریافت نمایید.درصورتی که با مشکل برخورد کردید ، میتوانید با مرکز ناباروری تماس بگیرید .همچنین با مراجعه به مرکز ناباروری یزد ، جهت نوبت گیری حضوری نیز می توانید اقدام کنید. البته مراجعین غیر بومی که قصد اقامت در سوییت آپارتمان امیران ( یزدشیک سوئیت) دارند میتوانند جهت راهنمایی و مشاوره اولیه با شماره 09391847811 تماس بگیرید.

نوبت دهی مرکز ناباروری یزد
نوبت دهی مرکز ناباروری یزد

لطفا جهت رزرو سوئیت با قیمت مناسب (تعاونی) با شماره های 09103321090 یا 09391847811 تماس بگیرید یا در پیام رسان واتساپ به شماره 09391847811(برای ارسال پیام در واتساپ بر روی اینجا کلیک کنید )پیام بدید…. با تشکر

برای دیدن عکس و ومشخصات واحد های اقامتی ما اینجا کلیک کنید.

برای دریافت راهنمایی اولیه جهت نوبت گیری مراکز ناباروری یزد (دولتی و خصوصی) نیز میتوانید باشماره 09391847811 تماس بگیرید.

معرفی مرکز ناباروری یزد(پژوهشکده علوم تولید مثل یزد):
این مرکز ناباروی واقع در استان یزد است .

این مرکز دارای سه بخش : 1.مرکز تحقیقاتی و درمانی ناباروری 2.مرکز تحقیقات بیولوژی سلول‌های بنیادی 3. مرکز تحقیقات سقط مکرر ، تشکیل شده است.

موسس و بنیانگذار این مرکز ، پرفسور عباس افلاطونیان است.

این مرکز با بیمارستان مادر که بیمارستان خصوصی دکتر افلاطونیان است ، تفاوت دارد و یکی از تفاوت ها، مربوط به هزینه هاست که بیمارستان مادر نسبت به مرکز ناباروری هزینه های بیشتر و گران تری دارد درحالی که خدمات و کیفیت خدمات این دو مرکز تفاوتی خیلی زیادی ندارد و علت کم تر بودن هزینه مرکز ناباروری چیزی جز دولتی بودن آن نیست.

اگر قصد سفر به یزد را دارید و میخواهید سوئیتی نزدیک به مرکز ناباروری را اجاره کنید که تمیز ،قیمت مناسب ، بهداشتی ، آرام و با رعایت پروتکل های بهداشتی باشد ، کافیست با شماره های : 09391847811 و 09103321090 تماس بگیرید و با بر روی ارتباط با ما از طریق واتساپ کلیک کنید تا وارد واتساپ شوید.

مشاهده واحد های اقامتی سوئیت آپارتمان امیران (یزد شیک سوئیت)

 

6 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *